Telefonní číslo

+420 605 471 373

Email

info@masaze-balance.cz

Dech života – kranisakrální ošetření

Cílem této techniky je odbourat stres pocházející ze starých traumatických vzpomínek a zážitků, byť se nám mohou zdát nevýznamné nebo banální. Pokud se stres podaří odbourat, tělo i mysl se uvolní a vybalancuje….

Velmi jemnými technikami dotykového i bezkontaktního působení na člověka, se tak spouštějí podvědomé samoopravné procesy v lidském těle.

Pozitivní efekt proto do značné míry závisí na klientových přirozených samoopravujících schopnostech. K tomu napomáhá lehký, dotekový přístup, něha a vysoká pozornost ke klientovi.

Co se můžete a nemusí dít….

Během této techniky se mohou objevovat staré příznaky onemocnění, či úrazů nebo zesílení příznaků stávajících, což signalizuje, že tělo prochází regeneračním procesem.
Tyto akutní reakce, mohou být důsledkem snahy těla zbavit se zranění či traumatu. Ale také nemusíte vnímat vůbec nic a přesto se to děje…

V praxi to vypadá tak, že si lehnete oblečení na lehátko a já vám v určitém sledu, budu lehce pokládat ruce na různé části těla. A to je celé…. 🙂

Pokud se nám podaří odstranit traumatické vzpomínky a odbourat stres, odstraníme své problémy.

Někdy dochází k uvolňování starých toxinů. To se může projevit např. dočasným průjmem, nevolností, nachlazením, akutní horečkou nebo i kožními problémy. To vše je součástí přirozeného ustalování rovnováhy a během několika dnů odezní.