Telefonní číslo

+420 605 471 373

Email

info@masaze-balance.cz

Harmonizační masáž Tibetskými mísami.

Harmonizační terapie Tibetskými mísami a vonnými orientálními oleji, je naprosto jedinečný zážitek. Masáž tibetskými mísami není výjímečná jen tóny, ale hlavně vibracemi, které rozechvívají celé tělo. Tato masáž tóny a zvukem hluboce uvolňuje naši psychiku, vnitřně očišťuje a harmonizuje. Pomáhá nastartovat tělo k samoléčebným procesům. I když neumíte meditovat, tóny mís vás spolehlivě zklidní.
Masáž je doplněna vůněmi z orientu v podobě vibračních olejů, růžové vody a křišťálového parfému.
Celá terapie probíhá na masérském lehátku. Kde je klient přikrytý sarongem a obklopený mísami. Mísy přikládám i na tělo.
Zvuky a vibrace Tibetských mís vás uvedou do stavu, kdy přestanete vnímat okolní svět a zůstanete jen Vy.

Tibetská masáž zvukem zpívající mísy

Tuto techniku masáže zvukem tibetské mísy, mi předal František Horvát /www.kouzlozvuku/ v její kompletní podobě tak, jak ho to naučil Dr. Lobsang Dhondup Tsang, léčitel dalajlámova doktora.

Masáž zvukem tibetských mís je speciální druh zvukové terapie prováděné na lehátku. Provádí se v oblečeni a zpívající mísy vám budu přikládat a rozeznívat přímo na těle.

Uklidňující zvuky a jemné vibrace vydávané zpívající mísou navozují pocit vnitřní pohody a rovnováhy a zároveň umožňují velmi efektivní a hlubokou zvukovou relaxaci. V tomto stavu se dostáváme do kontaktu s našimi intuitivními složkami, to nám pomáhá v sobě probudit naši přirozenou sebejistotu a sebedůvěru. Masáž zvukem jemným způsobem uvolňuje a rozpouští napětí a bloky v těle i mysli….

A jak to funguje?
Tělo je tvořeno ze 70% tekutinou, pokud položím mísu na tělo a rozezním, vibrace se šíří tekutinou v těle jako vlny, když hodíte kámen do vody. Tím se čistí krev, masírují svaly, orgány a dokonce i kosti. Zároveň se navozuje hluboká relaxace. Vibrace tibetských mís jsou dostatečně klidné na to, aby zklidnily nervový systém a zároveň dost silné, aby pronikly hluboko do těla. Vibrace proniknou až do míst, kam byste se při klasické masáži prsty nikdy nedostali a navozují tak regeneraci, které byste jinou cestou jen velice těžko dosáhli.

…uvolněme stres, bloky, traumata a tím pomůzeme tělu k regeneraci…..

I takto jemná technika není pro některé vhodná……. těhotné ženy, diagnostikovaná deprese, epilepsie, kardiostimulátor.

Zdroj: www.kouzlozvuku.cz

Masáž je vhodná pro ženy i muže.