Telefonní číslo

+420 605 471 373

Email

info@masaze-balance.cz

Harmonizační masáž Tibetskými mísami.

Harmonizační terapie Tibetskými mísami a vonnými orientálními oleji, je naprosto jedinečný zážitek. Masáž tibetskými mísami není výjímečná jen tóny, ale hlavně vibracemi, které rozechvívají celé tělo. Tato masáž tóny a zvukem hluboce uvolňuje naši psychiku, vnitřně očišťuje a harmonizuje. Pomáhá nastartovat tělo k samoléčebným procesům. I když neumíte meditovat, tóny mís vás spolehlivě zklidní.
Masáž je doplněna vůněmi z orientu v podobě vibračních olejů, růžové vody a křišťálového parfému.
Celá terapie probíhá na masérském lehátku. Kde je klient přikrytý sarongem a obklopený mísami. Mísy přikládám i na tělo.
Zvuky a vibrace Tibetských mís vás uvedou do stavu, kdy přestanete vnímat okolní svět a zůstanete jen Vy.

Křišťálový olej

Vzácná kompozice rostlinných olejů a bylinných silic zeleného čaje, vanilky, luxusního citrusu bigarádie aj. Tato kompozice je sestavena tak, aby co nejvíce využívala své příznivé energetické vibrace k následnému ošetření pokožky.

Růžová voda

je vedlejším produktem při výrobě růžového oleje. Používala ji například královna Viktorie, která ji považovala za nejlepšího pomocníka krásné pleti.
Používá se při nervovém vypětí, při nespavosti, při bolestech hlavy. Je určena pro všechny typy pletí, zejména pro zralou a citlivou. Velmi příznivě ovlivňuje psychiku ženy, zejména v klimakteriu. Podporuje krásu ženství.

Masáž je vhodná pro ženy i muže.