Telefonní číslo

+420 605 471 373

Email

info@masaze-balance.cz

Zeštíhlující kůra značky Thalion, Slimming Pearls….drenážní perly s peelingovým efektem. Tato procedura zmírňuje celulitidu, napomáhá vyplavení škodlivin a zadržované vody. A jak to celé probíhá? Na problematické partie..stehna, hýždě a břicho se nanesou mořské perličky, které během masáže popraskají a uvolňují aktivní látky. Hlavní složkou je aktivní látka Algoslim, která se vyrábí z hnědých mořských řas. Další složkou je kofein a mentol. A to všechno dohromady moc krásně voní 🙂
Už od prvního ošetření pocítíte viditelný rozdíl, výhodou je, že nemusíte ležet v zábalu minimálně půl hodiny jako u jiných celulitidových masáží a nebudete mastní od oleje. Místo zábalu vás ošetřím krémem na celulitidu a domů dostanete vzoreček domácího zeštíhlujícího gelu, který si můžete koupit pro domácí ošetření a podpořit tak samotnou masáž. A protože celulitida není jen kosmetický problém, ale celkového lymfatického systému, rozhodla jsem se přidat před každou masáží otevření lymfatických uzlin na krku, v podpaží a tříslech.
Všechny výrobky francouzské značky Thalion jsou založené na základě Thalassoterapie, mají blahodárný přínos pro pokožku těla i obličeje, obsahují mořskou vodu, bahno a řasy. Jako jediná na trhu nabízí minerální terapii s mořským magneziem a kalciem. Je vhodná i pro velmi citlivou plet. Neobsahuje parabeny.

Cena jedné procedury je 650Kč.
Zahrnuje ruční otevření lymfatických uzlin, masáž Slimming pearls,ošetření krémem Cellulite Control.

Sestavila jsem pro vás balíček v ceně 3800 Kč
obsahuje:
3x otevření lymfatických uzlin
5x masáž perlami Slimming Pearls.
5x ošetření krémem proti celulitidě Cellulite Control
1x 200ml balení domácího zeštíhlujícího zábalu na noc(prodejní cena 920Kč)

V nabídce jsou i jiné zestíhlující a odvodňující produkty značky Thalion.