Telefonní číslo

+420 605 471 373

Email

info@masaze-balance.cz

Jmenuji se Pavla Bajgarová, vystudovala jsem gymnázium a masážím se věnuji od roku 2010.  Když jsem před lety s masážemi začínala, vůbec jsem netušila, že se jednou stanou mou hlavní pracovní náplní. Od té doby jsem nastudovala a vyzkoušela spoustu druhů masáží a technik. Některé využívám více a některé méně. Ráda studuju nové techniky a vítám vzdělávací kurzy.  Je to skvělá práce, náročná, ale naplňující.

První studio s názvem Studio Eustress, jsme si otevřely s dcerou v květnu 2016. Bylo zaměřené na masáže a cvičení pro ženy.  I když se naše cesty po čase profesně rozdělily, ponechala jsem si název studia.

Rok 2020 byl rok plný nenadálých událostí a pro mě spoustu volného času. Hodně jsem přemýšlela, utvrzovala se v tom, že miluju tuhle práci, baví mě, naplňuje a má smysl. Také jsem dospěla k tomu, že mi název studia nevyhovuje, že s ním nejsem v souladu. Vymyslet nový název je docela oříšek, navíc tak, aby tohle všechno obsahoval. Aby vystihoval mě, moji osobnost, práci. Chtěla jsem něco klidného, vyváženého, nesjspíš touha mého znamení Vah o soulad, harmonii, souznění, vyrovnanost, harmonii…..A pak mě napadlo(ač angličtinu neumím a nemusím) hodit si slova vyrovnanost, rovnováha, soulad….. do překladače a  název byl na světě….BALANCE …Jednoduché, výstižné a dokonce v češtině srozumitelné.

S novým názvem přicházely postupně i jiné změny…. Přestala jsem se věnovat klasickým masážím a orientuji se na masáže vysoce relaxační. V roce 2022 jsem začala pronikat do kraniosakrální terapie nejen jako klient, ale i jako terapeut. Moc mě to baví.
Také se zajímám o zpívající tibetské mísy a o masáže vibracemi. Svoje poznatky a zkušenosti nabízím i svým klentům.
Vše o nabízených masážích si můžete přečíst zde na stránkách.

Svým klientům se snažím vyjít maximálně vstříc…proto…. komunikujme 🙂

Těším se na vás
Vaše masérka Pavla

Prosím na masáže choďte včas. . Pokud příjdete pozdě, masáž vám bude zkrácena.  Ručníky si nosit nemusíte. Samozřejmě pokud budete vyžadovat svůj vlastní ručník, bránit vám v tom nebudu.